فروردین.۱۹

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

در ریاضیات و هندسه فضای سه بعدی فضای برداری سه بعد و یک مدل هندسی از جهان فیزیکی است که در آن زندگی می کنیم . ابعاد سه گانه معمولا به نام طول، عرض و عمق (یا ارتفاع) شناخته می شوند.
سه بعدی در کاغذ دیواری در واقع ایجاد عمق و برجستگی در دید بصری کاغذ دیواری می باشد. کاغذ دیواری های با طرح سه بعدی شبیه ساز پوستر های گران قیمت می باشد و از آن برای ایجاد فضایی مدرن استفاده می کنند.

کاغذ دیواری سه بعدی
طرح های کاغذ دیواری سه بعدی با تنوع بسیاری همراه است، اشکال هندسی به خوبی در این کاغذ دیواری استفاده شده است ، طرح هایی مثل آجر و سنگ کار را برای طراحان راحتتر کرده است زیرا بدون نیاز به عملیات بنایی و با هزینه ای به مراتب کمر شما می توانید با کاغذ دیواری سه بعدی آجری و سنگی، دیواری آجری یا سنگی داشته باشید.گل های برجسته و زنده ، شما می توانید با کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل از جلوه وِیژه گل برجسته استفاده کنید. گل ها در این طرح بسیار زنده بوده و به خوبی خود را نشان می دهند.

کاغذ دیواری سه بعدی
شما بسته به سلیقه ی خود می توانید از کاغذ دیواری سه بعدی در فضای خود استفاده کنید. می توانید یک دیوار خود را به کاغذ دیواری سه بعدی طرح آجر اختصاص دهید تا به فضای خود شخصیتی منحصر به فرد ببخشید و یا از گل برجسته های سه بعدی برای دیوار اتاق خوابتان استفاده کنید تا فضایی رومانتیک برای خود و خانوادتان ایجاد کنید و یا از کاغذ دیواری سه بعدی با اشکال هندسی در فضای اداری استفاده کنید تا به فضا نظم ببخشید.

کاغذ دیواری سه بعدی
فروشگاه دکومانا با ارائه آلبوم تمام سه بعدی ۳DWALL کار شما عزیزان را در انتخاب طرح سه بعدی راحت کرده است، زیرا علاوه بر تنوع فراوان طرح، تمامی طرح ها در رنگ های گوناگون ارائه شده است. گرماژ کاغذ های این آلبوم ۲۴۰ گرم،جنس مقاوم، ۱۰۰% قابل شستشو، ضد لک، دارای خاصیت آنتی استاتیک(ضد الکتریسیته ساکن)، مقاوم در برابر تابش مستقیم نور خورشید می باشد.
برای دیدن آلبوم سه بعدی اینجا کیلیک کنید

محصولات مرتبط

نظر خود را بنویسید