اسفند.۰۸

کاغذ دیواری سبک کلاسیک

کاغذ دیواری سبک کلاسیک
سبک کلاسیک در معماری به کلاسیسم معروف است و در قرن ۱۷ میلادی در فرانسه بوجود آمده است سبک کلاسیک طرفداران زیادی پیدا کرد به همین خاطر به سرعت درسراسر اروپا گسترش یافت. چنانچه این سبک بیش از دوقرن سبک غالب در معماری شد.هنرمندان و طراحان درآن زمان برای طراحی فضای مد نظر بیشترازهنر و نمادهای یونانی  در طراحی های خودشان  الهام گرفته اند.
کاغذ دیواری سبک کلاسیک، عموما به طرح های گفته می شود که درگذشته وتاریخ بیشتر مورد استفاده قرار می گرفته است. در کاغذ دیواری سبک کلاسیک به طور مشخص از طرح های اسلیمی، داماسکه و اشکال هندسی ترکیب شده با طرح های اسلیمی و داماسکه استفاده می شود.
کاغذ دیواری سبک کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک معمولا با رنگ های جسورانه دربازارموجود می باشند.این سبک کاغذ دیواری را اغلب افراد ثروتمند برای دیوارهای منزل خود انتخاب می کنند.کاغذ دیواری به سبک کلاسیک جزء طرح های سلطنتی  و یا به عبارتی درباری نیز محسوب می شود از سالیان دورتا حال حاضردر طراحی بیشتر کاخ ها ،دربارها ، تالارها،مکان های اشرافی و … کاغذ دیواری های سبک کلاسیک نقش مهمی  را در خلق فضایی لوکس ایفا کرده اند. کاغذ دیواری سبک کلاسیک برای افرادی که به ارزش های سنتی و فرهنگ گذشتگان احترام قائل هستند بسیار مناسب است و توسط مشاورین دکومانا پیشنهاد می شود.
مشاورین دکومانا با توجه به خصوصیات کاغذ دیواری سبک کلاسیک، استفاده ازاین نوع سبک را برای افرادی که علاقه به تجمل گرایی و احترام به سنت و فرهنگ گذشتگان در اولویت آنها می باشد را پیشنهاد می کنند.
کاغذ دیواری سبک کلاسیک

محصولات مرتبط

نظر خود را بنویسید