فروردین.۱۵

کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری آبرنگی از جمله ارزان‌ترین و در دسترس‌ترین کاغذ دیواری ها برای تغییر فضاهای داخلی منزل می باشد.این کاغذ دیواری از جمله محصولات شرکت دکومانا می باشد.

کاغذدیواری آبرنگی را می‌توان بسته به سلیقه به تنهایی یا در ترکیب با کاغذدیواری ساده، کاغذدیواری داماس، کاغذدیواری کلاسیک یا کاغذدیواری راه‌ راه به کار برد.

در کاغذ دیواری طرح آبرنگی از طرح‌های مختلف آبرنگی استفاده می‌شود اما رایج‌ترین عنصر در طرح کاغذدیواری آبرنگی، طرح برگ و گل است. به خاطر وجود همین گل‌های رنگارنگ است که این کاغذ دیواری مورد پسند افرادی با سلایق متفاوت قرار می‌گیرد و از پرطرفدارترین طرح و مدل های کاغذدیواری است.

طرح های آبرنگی حال و هوای منطقی و رسمی کمتری به آدم میدهند و تناژ رنگی شاد و گرم همراه با تنوع رنگ این محصول فضایی آرام بخش و دوستانه را به وجود می آورد.

این نوع کاغذ دیواری دارای طرح های بسیار متنوع می باشد که اغلب این طرح ها در غالب طرح های گلدار هستند.

کاغذ دیواری آبرنگی در برابر تابش نور خورشید مقاوم می باشد و رنگ آن تغییر نمی کند، کاغذ دیواری آبرنگی عایق گرما و سرما می باشد.

ابعاد: عرض این محصول ۰.۵ متر و طول آن ۱۰ متر می باشد.

موارد استفاده کاغذ دیواری آبرنگی:

کاغذ دیواری آبرنگی اغلب در منزل مسکونی و سالن های زیبایی به چشم میخورد، ولی در مواردی طرح های ساده و اداری در دفتر کار و یا محیط های متفاوت مشاهده میشود.

محصولات مرتبط

نظر خود را بنویسید