فروردین.۲۰

پارکت تیره

پارکت تیره

استفاده از پارکت در محیطی بسته در نگاه اول بیننده را یاد طبیعت می اندازد، استفاده از پارکت محیط را بسیار جذاب تر می کند، البته لازم به ذکر است که رنگ های مختلف پارکت حس های گوناگونی را ایجاد می کند.
قبل از انتخاب پارکت تیره باید به ویژگی های رنگ تیره و تاثیر آن بر فضا توجه شود.رنگ های تیره به طور معمول یادآور عزاداری و مرگ است، با این حال رنگ تیره کاربرد مثبتی در دکوراسیون داخلی دارد. رنگ های تیره در طراحی داخلی عمدتا در مقیاس خورد و کم مورد استفاده قرار می گیرد.

پارکت تیره
هنگامی که رنگ تیره به درستی به کار برود عمق و ظرافت را به صورت هنرمندانه ای نشان می دهد. بهترین گزینه برای رنگ تیره در دکوراسیون داخلی پارکت تیره می باشد.پارکت تیره به فضا شکوه و عظمت می بخشد.استفاده از پارکت تیره زمانی که در ترکیب با رنگ های روشن در دیوار همراه شود، فضا بسیار مدرن جلوه می کند.

پارکت تیره
این مسئله را بخاطر داشته باشید زمانی که از پارکت تیره استفاده می کنید در دیوارها نباید از رنگ های تیره استفاده کنید زیرا ممکن است فضا دلگیر شود.
به طور کلی برای استفاده از رنگ ها در طراحی داخلی باید به اثرات روحی و روانی آنها نیز توجه شود. واضح است که مردم تمایل دارند در دکوراسیون منزلشان از رنگ هایی استفاده شود که با شخصیتشان مطابقت دارد و با آن رنگ احساس راحتی می کنند. اما باید بخاطر داشته باشید که شاید رنگ مورد علاقه شما در دکوراسیون داخلی تاثیر مثبتی نداشته باشد، برای جلوگیری از چنین اتفاقی قبل از انتخاب رنگ مورد نظر به اثرات روحی و روانی آن رنگ توجه فرمایید.

محصولات مرتبط

نظر خود را بنویسید