شرایط و قوانین فروشگاه دکومانا

نحوه خرید از فروشگاه دکومانا
برای رفاه حال بیشتر شما مشتریان عزیز سه روش خرید از فروشگاه دکومانا پیش بینی شده است.
روش اول: خرید اینترنتی
شما می توانید با مشاهده آلبوم های مجازی در سایت طرح مدنظر خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهید.شما می توانیدبا مشاهده آلبوم های مجازی در سایت طرح مدنظر خودرا انتخاب کرده ،سفارش خود را ثبت وپرداخت خودرا به دو صورت انجام دهید.

۱-به صورت واریز وجه از طریق درگاه بانکی مطمئن موجود در سایت

۲-از طریق انتقال وجه کارت به کارت به شماره کارت و حساب اعلام شده در سایت

روش دوم: خرید حضوری در شرکت
شما میتوانید با حضور در شرکت از آلبوم ها دیدن کرده و به صورت رایگان مشاوره بگیرید و خرید خود را انجام دهید.
روش سوم :خرید حضوری در محل خود
فروشگاه دکومانا در جهت ارج نهادن به وقت با ارزش مشتریان خود شرایط خرید در محل زندگی یا کار مشتریان را کاملا به صورت رایگان حتی در صورت عدم خرید، در نظر گرفته است. شما می توانید از طریق تماس با مشاوران دکومانا درخواست بازدید از آلبوم و محصولات را در محل خود اعلام فرمایید تا در اسرع وقت مشاوران در محل حاضر شده و با مشاوره تخصصی رایگان شما را در خرید متناسب با دکوراسیون منزلتان یاری کنند.
قیمت محصولات
فروشگاه دکومانا با توجه به حذف واسطه ها و اقدام به فروش مستقیم تمامی محصولات را با حداقل سود ممکن وبا کیفیت تضمین شده در مقایسه با محصولات موجود در بازار عرضه می کند.
ضمانت نامه کتبی محصولات
فروشگاه دکومانا با تکیه بر تجربه واطمینان از کیفیت بالای محصولات خود برای تمامی محصولات  فروشگاه جهت تضمین رفاه  حال مشتری از خرید محصول با کیفیت ضمانت نامه کتبی ارایه می نماید.
تضمین نصب محصولات
تضمین از حسن انجام کار در نصب ، در صورتی که مجری نصب  کالای خریداری شده فروشگاه دکومانا باشد، چنانچه هر مشکلی در کیفیت و کمیت نصب به وجود آید، این فروشگاه تعهد می نماید بدون دریافت هیچ هزینه ای اضافی از مشتری مشکل را تا مرحله رضایت کامل مشتری بر طرف نماید.
اطمینان از انتخاب محصولات
احتمال ۲۰%  اختلاف رنگ  محصول انتخاب شده در تصویر کامپیوتر و محصول دریافتی وجود دارد. فروشگاه دکومانا در جهت کسب رضایت کامل و اطمینان از خرید مشتری امکان این امر را فراهم کرده است چنانچه شما محصولی را انتخاب کردید و از رنگ آن اطمینان نداشتید می توانید با درخواست از مشاورین دکومانا به صورت رایگان آلبوم ها را رویت کرده وکیفیت ورنگ محصولات را مقایسه  و بعد از اطمینان ،محصولات خود را سفارش دهید .
انصراف خرید
در صورت انصراف از خرید بعد از ثبت سفارش در صورت ارسال نشدن محصولات کل مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد داده شد.
نماد اعتماد 
نماد اعتماد الکترونیک، درگاه از بانک های معتبر تکیه گاه استواری است برای اطمینان مشتریان گرامی از خرید کالا
زمان تحویل محصولات 
شما می توانید ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش دراستان تهران و کرج و ظرف حداکثر ۴۸ ساعت در شهرستان ها کالای خریداری شده  را در ادرس اعلام شده  دریافت کنید.
ارسال رایگان 
هزینه ارسال برای سفارش خریدهای بالای ۲۵ رول درمحصول کاغذ دیواری  وبالای  ۷۰ متر مربع در محصول  پارکت لمینت رایگان انجام می شود
مشاوره تخصصی 
فروشگاه دکومانا با دارا بودن تیمی حرفه ای در زمینه طراحی داخلی به صورت حضوری و تلفنی شمارا برای خرید آسان تر یاری می نماید.
تیم مجریان نصب حرفه ای 
فروشگاه دکومانا در جهت رفاه حال مشتری تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه را از مرحله خرید تا پایان نصب پشتیبانی میکند پیرو این امر برای نصب محصولات نصابان حرفه ای مورد تایید این فروشگاه به صورت تضمینی زیر نظر فروشگاه دکومانا آماده نصب کالا با قیمت مناسب وکیفیت مرغوب در خدمت مشتریان گرامی فروشگاه هستند.