درباره ما

درباره ما فروشگاه دکومانا
دکومانا با هدف تامین بخشی از نیازهای صنعت ساختمان کشور در حوزه طراحی و دکوراسیون داخلی پروژه های مسکونی وتجاری در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را آغاز نمود. رویکرد ابتدایی واردات کالا از کشورهای اروپایی و آسیایی و برندهای با کیفیت با ماهیت بازرگانی بود. به دنبال استقبال چشمگیر  ازقیمت مناسب ،طرح و کیفیت مطلوب آلبوم های اختصاصی، طرح تولید ملی کاغذ دیواری در داخل کشور پایه گذاری شد و به دنبال آن اولین کارخانه تولید کاغذدیواری ایران به بهره برداری رسید.
** افتخار ما است تا بدعت گذار  این تفکر باشیم که تولید کالاهای ایرانی با کیفیت، پشتیبان رشد صنعت و اقتصاد کشور است و چشم انداز ما این است که در ابعاد جهانی با نام های پرآوازه صنایع دکوراسیون به رقابت بپردازیم.
رسالت دکومانا همواره حمایت از حقوق مشتریان بوده لذا با راه اندازی واحد کارشناسان فنی، پاسخگوی سوالات و مشاوره رایگان در زمینه طراحی و خدمات پس از فروش از جمله اعزام نیرو جهت اجراء و نصب محصولات می باشد.
**  برخی از مزیت های ایجاد ارزش ویژه برای شما مشتریان عزیز عبارتند از :
• قیمت رقابتی و مناسب در مقایسه با برندهای دیگر
• کیفیت  بالای محصولات
• تنوع بالای آلبوم های اختصاصی کاغذ دیواری، هم ردیف طرح های روز اروپا
• خدمات پس از فروش متمایز از مشاوره انتخاب طرح تا توزیع و نصب
• تنوع محصولات دکوراسیون ( سبد کالایی متنوع )
• منابع انسانی متخصص، مجرب و کارآمد
شایان ذکر است با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون خدمات الکترونیک و فروشگاه های آنلاین، این به منظور دسترسی آسان مصرف کنندگان عزیز از سال ۱۳۹۶  اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دکومانا نموده است تا در این زمینه نیز پاسخگوی نیاز شما باشد.
لیلا حاتمی نیا به شماره کد ملی ۴۹۱۱۱۹۷۲۱۸ متولد ۱۳۶۱/۱۱/۰۶ به شماره کارت بانکی اعلام شده ۶۱۰۴۳۳۷۶۶۶۶۹۵۲۶۵ (ملت ) وشماره حساب ملت ۸۲۳۷۴۹۵۴۲۴
فروشگاه آنلاین دکومانا به شح ذیل خدمات ارایه میدهد
فروش کاغذ دیواری و پارکت در تهران و شهرستان به صورت تلفنی و اینترنتی