فروردین.۲۵

تی وی روم با کاغذ دیواری

تی وی روم با کاغذ دیواری

امروزه تی وی روم ها تبدیل به جز مهمی از فضای اتاق نشیمن شده اند. و اکثر مردم علاقمند هست تا تلویزیون خود را در یک فضای زیبا قرار دهند.تی وی روم با کاغذ دیواری فضای زیبایی به منزل می بخشد.از آنجایی که توجه اکثر مهمانها در یک مهمانی به تلویزیون می باشد ؛ بهتراست برای زیبایی و جلب توجه بیشتر دیوار پشت تلویزیون را با کاغذ دیواری زیبا و متفاوتی تزیین کنیم.

تی وی روم ها دارای طراحی لوکس و شیک هستند و تلویزیون را در مرکز خود در بر می گیرند. هم چنین میز های LCD دارای فضایی برای نگهداری دستگاه رسیور و ویدئو، کنسول و بازی می باشند.

تی وی روم با کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

همیشه جلوه دیوار پشت تلویزیون که با کاغذ دیواری پوشش داده شده است بسیار تاثیرگذار و شیک خواهد بود.با انتخاب  مناسب کاغذ دیواری پشت تلویزیون می توان این تاثیر را بیشتر نمود.

در دکوراسیون های جدید همه چیز تغییرات اساسی تر و بهتری نموده است.پوسترهای دیواری زیبایی برای پشت تلویزیون تهیه شده است که میتوانند شما را خاص و متفاوت نشان دهند.

فروشگاه دکومانا با تنوع محصولات خود می تواند کمک شایانی در انتخاب کاغذ دیواری و پوستر دیواری به شما نماید.

پوسترهای سه بعدی پشت تلویزیون جلوه ی خاصی به محیط کار یا منزلتان میدهند.

ویژگی مهم این نوع پوستر و کاغذ دیواری ها متنوع کردن محیط و ایجاد حس جذابیت در محل می باشد . این نوع طرح ها مناست محل هایی نظیر پشت تلوزیون ، ادارات ، راهرو ها، واحد های صنفی ، آرایشگاه ها و رستوران ها و … میباشد. و همچنین نوع پوستر مانند آن نیز برای اتاق خواب و مغازه هایی که وسعت زیادی ندارند مناسب میباشد. چرا که باعت عمق دادن به فضا و بزرگتر به نظر رسیدن محیط میشود.

مشتریان عزیز می توانند برای مشاوره در خصوص انتخاب کاغذ دیواری و همچنین خرید کاغذ دیواری با دکومانا در تماس باشند.

۸۸۲۷۴۰۶۶

 

محصولات مرتبط

نظر خود را بنویسید