بهمن.۲۴

انواع کاغذ دیواری جدید

انواع کاغذ دیواری جدید

انواع کاغذ دیواری جدید را در فروشگاه دکومانا مشاهده نمایید. جدیدترین و به روزترین کاغذ دیواری همیشه برای افرادی که تمایل دارند خاص و تک باشند اهمیت زیادی دارد.

انواع کاغذ دیواری جدید

کاغذ دیواری انواع مختلفی دارند از جمله انواع کاغذ دیواری جدید می توان به کاغذ دیواری سه بعدی اشاره نمود.

کاغذ دیواری سه بعدی

در چندین سال اخیر از جمله انواع کاغذ دیواری جدید که به سرعت پیشرفت و توسعه داشته و در بازار جایگاه مناسبی پیدا کرده است کاغذ دیواری هایی هستند که برروی آنها طرح های مختلف به صورت سه بعدی چاپ می گردد.
این کاغذ دیواری ها در پرینترهای قدرتمند تولید می شوند. تنوع بی نهایت بالای این کاغذ دیواریهای جدید آنها را به یکی از اجزای اصلی در دکوراسیون داخلی تبدیل نموده است.

فروشگاه دکومانا عرضه کننده انواع مختلف کاغذ دیواری جدید می باشد . این فروشگاه با تنوع محصولات خود در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری شباهت به پوستر دارد اما از لحاظ ابعاد بزرگ تر و وسیع تر می باشد. تصاویر بر روی این کاغذ دیواری ها با کیفیت بسیار بالایی چاپ می گردند که البته میزان این کیفیت به نوع رنگ و چاپ آنها بستگی دارد. کاغذهای فیبرو, چرم, کتان و پاستل از جمله متریال هایی هستند که برای تولید این پوسترها مورد استفاده قرار می گیرند. از نمونه طرح هایی که برای چاپ کاغذ دیواری انتخاب می شوند طرح های سنتی, تاریخی, هنری, هندسی و یا الهام گرفته از طبیعت می باشند.

کاغذ دیواری مدرن

امروزه استفاده از محصولات اسپرت و مدرن به ویژه کاغذ دیواری که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است  و دلیل آن هم جلوه دادن بر مبلمان و فضای منزل است.

از جمله ویژگیهای کاغذ دیواری مدرن استفاده از رنگهای شاد و یا خنثی در زمینه کاغذ دیواری و استفاده از طرح و نقش با رنگهای ست زمینه و کنتراست کم و غیر متضاد و اصطلاحا طرح های خلوت می باشد و یا استفاده از گلهای با رنگ شاد . در این کاغذ دیواری ها از نقش های برجسته اصولا استفاده نمی گردد.

محصولات مرتبط

نظر خود را بنویسید